Son Paylaşılanlar

3.05.2017

Merhaba Arkadaşlar!!!

Merhaba arkadaşlar,
Nasılsınız görüşmeyeli?

Bende büyük bir şaşkınlık var. O yüzden bu yazıyı yazmaya karar verdim.
Bahsedecek çok şey var.

İlk olarak anime torrent sitesi nyaa.se kapandı. Sebebi ise Avrupa'da çıkan bir yasa. Tek yapmaları gereken serverı başka bir yerden göstermek iken siteyi kapatmışlar.

Harika!

Ama birkaç elit kişi yeni bir anime torrent sitesi açma işine girişmiş diye duydum. Kaliteli bir şeyler ortaya çıkar umarım. Bu arada http://animetosho.org/ diye bir site de var.

Neyse bu konuya hafifçe değindik.

Önemli olan konu ise internet. Bilenler bilir yurtta kalıyorum. İnternetin çok sıkıntı olması üzerine 33 tlye paket yaptım 6 GB. Bayağı kazık biliyorum. Bimcell kullanıyorum. Paketlerin hedefi benim gibi kullanıcılardan ziyade telefonda her şeyden azar azar bulundurmaya çalışan kişiler olduğu için paketler arası fiyat uçurumu büyük ama küçük paketler ucuz oluyor.

Daha sonra bir baktım. Yurda yeni internet sistemi gelmiş. Eskiden odadan bağlanabiliyorken şimdi de bağlanabiliyorum. Birkaç kocaman fark var tabii.

Torrent çalışmıyor.
IRC çalışmıyor.
Chatango çalışmıyor.
Mega çok yavaş çalışıyor.
Team Viewer çalışmıyor.
Uzak Masaüstü Bağlantısı çalışmıyor.(Bölümleri yüklemem için bu çok önemli, telefondan paylaşıp bunu kullanmaya çalışacağım.
Steam çalışmıyor.

Liste muhtemelen çok uzundur.

Bir site buldum, torrent linki atıyorsun sana indirme linki veriyor.
Bu siteyi kullanarak Quan Zhi Gao Shou indirip çeviririm diye düşünüyorum. Ve elbette diğer serileri de.

Durum böyle ama. Bir ay sonra eve döneceğim zaten. Evde sıkıntı olmaz. Seneye de muhtemelen bu yurtta kalacağım ama her ay 33-33-33 nereye kadar verebilirim bilmiyorum. Tabii bu konu senenin konusu.

Şu kesin ki başladığım her seriyi bitireceğim ve yazın da bol bol seriyi çevireceğim.

Okuyan herkese teşekkür ederim.
Bir süre yandaki chati göremeyeceğim. Belki telefondan bakar yazarım ya da telefondan paylaşırım.

Kusuruma bakmayın, ben de güzel bir şekilde girebilmek isterim.

Desteğini esirgemeyen herkese teşekkürler. <3

Ekleme: Yakında 5 bölümlük Sekai no Yami Zukan benzeri bir seri çevirisi ekleyeceğim. Tüm bölümleri tamamlamayı bekliyorum. Aşırı kaliteli bir seri değil maalesef.

Ayrıca zamanında yarım bıraktığım serilerden bazılarına da devam ediyor. Arşivlemek isteyen falan olursa ekleyebilir. Bunlardan ilki Orange olacak.